Najlepszymi atrakcjami w basenie są masaże , przeciwprądy i wylewki.Dzięki nim basen nigdy się nie znudzi,bardziej     zachęci do częstrzego korzystania.

 

 

 

                                                                               PRZECIWPRĄD:

Przeciwprąd (np.Tajfun Jet,Tender,Badu Jet) pozwala płynąć w basenie pod prąd lub wręcz płynąć w miejscu. Ponieważ siła przeciwprądu jest tak duża,że nie da się do zamontowanej w ścianie dyszy podpłynąć bliżej. Ale też można z pomocą przeciwprądu lekko i łatwo płynąć z prądem, czyli w przeciwnym kierunku. Jest to także idealna atrakcja dla dzieci ! Wzburzona woda porusza wszystkimi dmuchanymi materacami ,tworząc dla dzieci mini park wodny.To idealna, nienudna zabawa dla całej rodziny.

 

 

masaż wodny Tender 70m3/h z pompą masażu NewBCC 230v, 2,2kW ze sterownikiem PN TEBAS
Masaż wodny Tender 70m3/h z pompą masażu  NewBCC 230v, 2,2kW ze sterownikiem PN TEBAS   

 

Masaż wodny Tajfun duo
Masaż wodny Tajfun duo
huragan
masaż wodny (przeciwprąd )

 

 

 

 

Przeciwprąd jest dla osób, które naprawdę lubią dużo pływać i mierzyć się z siłą silnego strumienia wody, który wytwarza przeciwprąd lub potrzebują masażu swojego ciała : aktywnego lub relaksacyjnego ! To zawsze można wyregulować pokrętłem w przeciwprądzie.

                                                                                             

                                                                          WYLEWKI

Z kolei wylewki ,to tzw. strumień z „wodospadu” lejący się od góry.Od Ciebie będzie zależało z jaką siłą będzie się strumień wylewać.Od delikatnego masażu ,aż po silny strumień uderzający w plecy.Istnieją dwa rodzaje wylewek ,np.wylewka z dyszą o zbitym strumieniu (np.wylewka CAPRI,TAHITI),co daje silny masaż miejscowy na plecy lub wylewki z szeroką,płaską dyszą wylewający szerszy strumień wody (np. wylewki BALI).Aby uzyskać mocny strumień lub słabszy,należy dobrać pompę do masażu o odpowiednim przepływie.

 

Wylewka basenowa Capri dysza skupiona masaż wodny
Wylewka-basenowa-Capri-dysza-skupiona-masaz wodny

 

Wylewka basenowa Mini Bali 30m3/h
Wylewka basenowa Mini Bali 30m3/h dysza szeroka

 

                                                                                 

                                                                             MASAŻ WODNY

Kolejna atrakcja ,to masaż basenowy,tak zwane dysze masujące które rozmieszcza się w ścianach(kilka dysz) lub dnie basenu.Tworząc strefy masażu lub w tez mniejszej niecce można stworzyć wannę SPA.Przy dopasowanej odpowiednio pompie do masażu można uzyskać w basenie miejsce do relaksu.

 

6dyszowy masaż wodny
6dyszowy masaż wodny
Masaż wodny Tajfun duo
Masaż wodny Tajfun duo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie elementy ze stali wymagają konserwacji , aby zapobiec niszczeniu stali .Należy je obowiązkowo uziemiać .Ponadto zalecany średni przepływ , który można zmniejszyć lub zwiększyć w zależności od oczekiwanego efekt