Chyba każdy z nas marzy o basenie .Któż by nie chciał korzystać z własnego basenu? Prywatny basen ,to pływalnia i strefa relaksu na wyłączność ,nie przepychanie się w kolejkach ,nie tracenie czasu na dojazdy oraz miejsce cieszące oko.

Aby basen mógł oczarować swoim wyglądem powinien być wykończony ceramiką lub folią basenową.To pierwsze rozwiązanie w naszym klimacie,sprawdzi się jedynie w basenach wewnętrznych .Niestety po zimie często okazuje się że będzie kilka płytek do naprawy,gdyż klej przemarznął.Najlepsze rozwiązanie ,aby basen nie przysparzał kłopotów dla basenów zewnętrznych jest folia basenowa.Folie basenowe nie wymagają remontu co roku.Przy zachowaniu zasad „nie wypuszczania wody z basenu zimą„,taka folia basenowa może przetrwać nawet 20lat! Folię basenową można czyścić różnymi środkami,dzięki warstwom akrylu,folia nie wchłania brudu,co przeduża jej trawałosć.

Każdy z nas ma jakąś wizję swojego basenu.Jedni lubią klasykę w postaci jednokolorowych folii basenowych,drudzy zaś wybierają bardziej zaskakujące wzory i faktury,od mozaiki po strukturę kamienia lub podobiznę marmuru.Wszystko po to by upiększyć swój dom i ogród,stworzyć swoją strefę kapieliskową i  relaksu oraz często nadać mu szyku i co za tym idzie podnieść wartość nieruchomości.

Najbardziej popularne folie basenowe ,to produkty europejski producentów folii basenowych Renolit ,Alkor CGT ,a także Elbe.

folia basenowa alkor aquasense

folia basenowa 1,5mm Renolit